Portakal Şeklinde Büfe Çözümleri; Portabal

Haziran 10, 2010

Portabal Girişimcileri Bekliyor!

Şüphesiz ki artık tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’ de de alışveriş kültürü değişiyor. Artık “sıra dışı” ve “orijinal” girişimler ve işler başarılı olabiliyor. Sosyal bilimlerde 3. dalga olarak nitelendirilen ve modern tüketim toplumunun tüketim alışkanlıkların yeniden şekillenmesini sağlayan butik ve niş uygulamaların yansımalarını iş fikirlerinde de görüyoruz. Yaratıcı ve pratik yanlarıyla sunulan ürünler ve bu ürünlere ulaşma kolaylığı ile olan yeni dünyada kazanıyor. İşte tüm bu yeni değişiklikleri göz önüne alan Arıhan Arıcılık alışveriş merkezlerindeki görkemli mağazalardan sıkılan müşterilere, minik ve sevimli ilgi çeken portakal tasarımıyla “Portabal” markası adı altında bal ve sıkma meyve sularından elde edilecek yeni tatlarla hizmet vermeye başlıyor.

Yaz aylarında hissedilen sıcaklıkların artmasıyla insan vücudundaki su ve mineral kayıplarını telafi etmek, sağlıklı bir içim kültürü yaratmak fikriyle ortaya çıkan “Portabal” projeyle birlikte, Arıhan Arıcılık özellikle Türkiye Bal Platformu ve Finike Narenciye Üreticileri ‘ nin desteğiyle Türkiye genelinde narenciye ve bal tüketimini günlük hayatın parçası haline getirecek yeni tatlarla birlikte projeyi hayata geçiriyor. Böylelikle
“Portabal” bayisi olacak girişimcilerin tedarikteki fiyat avantajıyla ürünü kazançlı kar marjı ve sağlıklı bir şekilde tüketiciyle buluşturmayı hedefliyor. Son zamanlarda birbirlerini taklit eden sağlıksız meyve suyu barlarının önüne geçmek hem de bal & portakal kültürünü yeni tatlarla harmanlamak istiyorlar. Farklı ve ilgi çekici görünümü ile AVM’ lerde ve sokaklarda “corner” şeklinde “Portabal Kiosk” yer almayı bekliyor.

Portabal Kiosk Büfe markasının yeni dönem stratejisi, gençlerin olduğu yerlerde , daha sonra ise şehrin koşturmasından bir parça nefes alabilecek bir nokta olarak tanımlanmaktadır. İyi bir ekiple ve çözüm ortaklarının yanı sıra güçlü tedarikçileri de arkasına alan “ Portabal Kiosk Büfe ” bu konuda genç girişimcilerle birlikte büyümeyi hedefliyor.

“ Portabal Kiosk Büfe” tüm taraflar için en makul ortaklığı sağlamayı hedeflemiş olmakla birlikte; bu alandaki yüksek kar marjının,işletme kolaylığının ve işin kendi içinde ki pozitif enerjisinin bu işi yapmak için ne kadar cazip olduğunu ispatlayan en önemli unsurlar olduğunu belirtmektedir. Bu konseptin ana gider kaleminin  narenciye olması  dolayısıyla kar marjının yüksek olduğuna dikkat çeken firma; herkesi bilinçli ve sağlıklı taze meyve suyu kokteyllerle tanıştırmayı hedefliyor.

NOT: Bu Bir Çiftçi Kuruluşudur!

İletişim Bilgileri:
Fahriye Hamulu
Gsm:(0530) 281 82 51

Arıhan Arıcılık
Turizm Dis. Tic. ve San. Ltd. Sti.

Reklamlar

2 Yanıt to “Portakal Şeklinde Büfe Çözümleri; Portabal”

  1. Murat Yenilmez said

    ürün güzel olmuş…

  2. ulviye zeybek said

    harika bu yaşadıgım yer için harika bir kazanç kapısı olabilir begendim. detaylı bilgi verirseniz memnun olurum meilime yazarsanız .nerden temin edilir şartları fiyatı vs.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: